U11 krajský přebor (2015/2016)

27/04
2016
Tak jsme třetí no a cooooo!!!

Naši nejmladší minižáci přiváží z MČR v Ostravě bronzové medaile. Bravo kluci! Vyvrcholení sezóny nejmladších minižáků - Národní finále, kterého se zúčastnilo 12 nejlepších celků z celé ČR, se konalo v Ostravě. Naši minižáci se na Národní finále...

Číst dále ...

30/03
2016
U11 na mezinárodním velikonočním turnaji v Klatovech STŘÍBRNÍ.
21/03
2016
Byly to nervy, ale je to tam!!!
08/10
2015
U11 poráží Klatovy v obou zápasech
St 23/09/2015 SKB Rokycany vs. BK Lokomotiva Plzeň 36:90 (16:33, 23:45, 31:69
St 23/09/2015 SKB Rokycany vs. BK Lokomotiva Plzeň 34:64 (10:22, 16:40, 34:56)
So 03/10/2015 11:30 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Klatovy 59:33 (18:10; 28:18; 43:31)
So 03/10/2015 13:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Klatovy 48:46 (11:17; 22:24; 36:35)
So 17/10/2015 09:00 Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 23:68 (4:19; 11:41; 21:55)
So 17/10/2015 11:00 Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 22:78 (4:13; 10:33; 22:39)
13/11/2015 16:45 BK Lokomotiva Plzeň vs. SKB Rokycany 48:16 (10:4, 16:11, 32:13)
13/11/2015 18:15 BK Lokomotiva Plzeň vs. SKB Rokycany 51:29 (12:6, 22:18, 44:24)
So 14/11/2015 10:00 BK Klatovy vs. BK Lokomotiva Plzeň 46:52 (10:10; 18:26; 35:36)
So 14/11/2015 12:00 BK Klatovy vs. BK Lokomotiva Plzeň 52:38 (15:9; 28:16; 40:25)
27/11/2015 16:00 BK Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 26:68 (3:16; 9:36; 14:54)
27/11/2015 17:30 BK Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 54:38 (12:12; 20:25; 35:35)
So 12/12/2015 10:30 SKB Rokycany vs. BK Lokomotiva Plzeň 32:67 (0:20; 11:35; 22:53)
So 12/12/2015 12:30 SKB Rokycany vs. BK Lokomotiva Plzeň 34:86 (7:16; 20:44; 29:67)
So 09/01/2016 09:30 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Klatovy 56:47 (11:18; 25:27; 42:39)
So 09/01/2016 11:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Klatovy 82:45 (29:6; 43:16; 70.34)
So 23/01/2016 10:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 81:22 (15:8; 47:14; 59:20)
So 23/01/2016 11:30 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 58:37 (12:11; 26:22; 39:34)
Ne 07/02/2016 14:30 BK Lokomotiva Plzeň vs. SKB Rokycany 52:33 (18:11, 38:17, 46:21)
Ne 07/02/2016 16:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. SKB Rokycany 71:21 (17:3, 31:9, 48:17)
Ne 21/02/2016 14:30 BK Klatovy - BK Lokomotiva Plzeň 47:61 (18:14; 24:31; 41:37)
Ne 21/02/2016 16:00 BK Klatovy - BK Lokomotiva Plzeň 46:55 (3:23; 19:27; 33:44)
So 05/03/2016 09:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 87:39 (16:17; 54:23; 70:35)
So 05/03/2016 10:30 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 84:41 (11:7; 36:16; 56:28)
So 19/03/2016 13:00 BK Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 37:69 (10:16, 16:39, 25:51)
So 19/03/2016 17:00 BK Klatovy vs. BK Lokomotiva Plzeň 40:31 (17:0, 21:11, 32:15)
Ne 20/03/2016 12:00 BK Klatovy vs. BK Lokomotiva Plzeň 52:61 (14:18, 25:30, 33:48)
Ne 20/03/2016 15:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 72:33 (17:7, 40:11, 69:11)
Ne 10/04/2016 09:00 BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Klatovy 59:42 (17:11, 30:22, 41:32)
Ne 10/04/2016 13:30 BK Jiskra Domažlice vs. BK Lokomotiva Plzeň 31:66 (7:17, 21:31, 29:50)


Brož Dominik

Brož Dominik


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Brož Dominik

Brož Dominik


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Brož Dominik

Brož Dominik


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Brož Dominik

Brož Dominik


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Frous Šimon

Frous Šimon


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Hasman Jakub

Hasman Jakub


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Hasman Jakub

Hasman Jakub


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Jílek Martin

Jílek Martin


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Jílek Ondřej

Jílek Ondřej


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Kadaně Milan

Kadaně Milan


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Kaiser Jakub

Kaiser Jakub


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Karlíček Filip

Karlíček Filip


Ročník: 2005
Post: R-K

Statistiky hráče


Klein Vojtěch

Klein Vojtěch


Ročník: 2005
Post: P

Statistiky hráče


Kováč Zdeněk

Kováč Zdeněk


Ročník: 2005
Výška: 128 cm
Váha: 32 kg

Statistiky hráče


Kučera Matěj

Kučera Matěj


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Kudrlička Matěj

Kudrlička Matěj


Ročník: 2005

Statistiky hráče


Kušnierik Daniel

Kušnierik Daniel


Ročník: 2006
Post: R-K

Statistiky hráče


Lukeš David

Lukeš David


Ročník: 2007

Statistiky hráče


Lukeš Jakub

Lukeš Jakub


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Lukeš Jakub

Lukeš Jakub


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Reithar Adam

Reithar Adam


Ročník: 2005
Post: K

Statistiky hráče


Šindler Tomáš

Šindler Tomáš


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Vavřík David

Vavřík David


Ročník: 2006

Statistiky hráče


Winter Tomáš

Winter Tomáš


Ročník: 2005

Statistiky hráče



HráčRočníkVýškaVáhaPostPZFABODTROPBnZTHsTHpTH%
Brož Dominik200516215603,5019842,11%
Brož Dominik20058123804,758225,00%
Brož Dominik200510101,002150,00%
Frous Šimon200622603,00---
Hasman Jakub200519202501,328112,50%
Jílek Martin200623222801,2212325,00%
Jílek Ondřej200625126202,488450,00%
Kadaně Milan2005422105,252150,00%
Kaiser Jakub20052636293011,27663045,45%
Karlíček Filip2005R-K252318207,28281139,29%
Klein Vojtěch2005P2431241010,04321546,88%
Kováč Zdeněk20051283227223501,3019526,32%
Kučera Matěj2005273416606,15371232,43%
Kudrlička Matěj2005164400,25200,00%
Kušnierik Daniel2006R-K25151700,686583,33%
Lukeš David200725164301,729333,33%
Lukeš Jakub200623375702,4812325,00%
Lukeš Jakub200610808,00---
Reithar Adam2005K273622708,411014342,57%
Šindler Tomáš2006294115605,38522038,46%
Vavřík David2006113400,36---
Winter Tomáš2005212217808,4814642,86%
128,032,04111848043717339,59%

Archiv