Kalendář / Statistiky


PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2018/2019)

    13:17, 33:36 41:48
6
  • U14 žákovská liga (2018/2019)

    Loko - Jiskra Domažlice

  • 15:00
    U17 extraliga kadeti A (2018/2019)

    21:16 57:27 88:34
7
  • U14 žákovská liga (2018/2019)

    Loko - BK Klatovy

  • 10:00
    U17 extraliga kadeti A (2018/2019)

    19:17 37:22 55:41
8
9
10
11
12
  • 20:00
    1.liga ČR muži A (2018/2019)

    18:15, 36:46, 49:62
13
  • U19 extraliga junioři A (2018/2019)

    USK Praha x BK Lokomotiva Plzeň

  • U13 krajský přebor (2018/2019)

    4:22, 8:41, 8:84
  • U13 krajský přebor (2018/2019)

    0:24, 2:48, 6:56
  • 14:30
    U11 krajský přebor (2018/2019)

    BK LOKO - BK Klatovy

    12:9, 10:17, 6:6, 8:6
  • 15:30
    U15 nadregionální liga (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň x Spartak Kaplice

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 16:30
    U11 krajský přebor (2018/2019)

    BK LOKO - BK Klatovy

    15:14, 15:7, 15:3, 9:8
  • 18:00
    U19 nadregionální soutěž B (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň "B" x BK Sokolov

14
  • U19 extraliga junioři A (2018/2019)

    BA Nymburk x BK Lokomotiva Plzeň

  • 10:00
    U15 nadregionální liga (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň x SKB Strakonice

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
15
16
17
18
  • 19:50
    Krajský přebor muži C (2018/2019)

    BK Loko "C" - Slavoj Plzeň

    Městská SH 2, Úslavská 75, Plzeň
19
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2018/2019)

20
  • U14 žákovská liga (2018/2019)

    Tigers České Budějovice - LOKO

  • 16:00
    U17 extraliga kadeti A (2018/2019)

    BK Loko Plzeň X BCM Orli Prostějov

21
  • U14 žákovská liga (2018/2019)

    Sršni Písek - Loko

  • 09:00
    U17 extraliga kadeti A (2018/2019)

    BK Loko Plzeň X SAM Brno

  • 11:30
    U12 krajský přebor (2018/2019)

    BK Loko - BK Klatovy (h)

    Městská sportovní hala 4, Úslavská 75, Plzeň
  • 14:00
    U12 krajský přebor (2018/2019)

    BK Loko - BK Klatovy (h)

    Městská sportovní hala 4, Úslavská 75, Plzeň
22
23
24
25
26
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2018/2019)

27
  • U19 extraliga junioři A (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň x Slavoj Litoměřice

  • U19 nadregionální soutěž B (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň "B" x Kondoři Liberec "B"

  • U15 nadregionální liga (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň x BK Beroun

  • U13 krajský přebor (2018/2019)

  • U13 krajský přebor (2018/2019)

  • U11 krajský přebor (2018/2019)

    BK LOKO - BK Jiskra Domažlice

  • U11 krajský přebor (2018/2019)

    BK LOKO - BK Jiskra Domažlice

28
  • U19 extraliga junioři A (2018/2019)

    BK Lokomotiva Plzeň x Kondoři Liberec

  • U15 nadregionální liga (2018/2019)

    BK Beroun x BK Lokomotiva Plzeň

29
30
31