Kalendář / Statistiky


PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
  • 09:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Domažlice - Loko

    5:30, 6:12, 10:8, 6:18
  • 11:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Domažlice - Loko

    6:21, 2:20, 4:22, 7:17
  • 13:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Tygři Louny - Loko

    Tělocvična ZŠ Přemyslovců
  • 15:00
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    K.Vary - Loko

    11:13 22:26 34:34
  • 16:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    K.Vary - Loko

    17:9 22:27 36:29
  • 17:00
    Krajský přebor muži B (2017/2018)

    BK Klatovy "B" - Loko "B"

    22:16; 46:35; 57:41
7
  • 16:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Písek - Loko

    18:10, 43:26, 57:43
8
9
10
11
12
13
  • 15:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - BK Klatovy

    23:6 38:25 46:32
  • 16:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Písek - Loko

    SH, Tylova Ulice, Písek
  • 16:30
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Klášterec - Loko

  • 17:00
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - BK Klatovy

    13:6 23:16 40:24
14
  • 09:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Tábor

    14:12 36:22 58:33
  • 11:15
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Loko - Písek

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 13:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Cheb

    21:8 59:15 84:16
  • 15:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Cheb

    29:8 52:15 69:25
  • 16:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Nymbukr "B"-Loko

    14:16 35:36 54:53
15
16
17
18
19
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko - Košíře

    20:14 37:33 53:42
20
  • 12:30
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Klatovy (d)

    18:4 36:11 44:15
  • 14:15
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Klatovy (d)

    16:9 34:16 45:27
  • 16:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Loko - GBA

    11:14; 30:42; 41:67
  • 16:00
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Rokycany

    14:8 24:12 49:14
  • 17:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Rokycany

    12:15 29:22 46:28
  • 19:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Kondoři Liberec

    20:32 29:49 42:69
  • 19:30
    Krajský přebor muži B (2017/2018)

    Loko "B" - Loko "C"

    SH 2, Úslavská 75, Plzeň
  • 19:30
    Krajský přebor muži C (2017/2018)

    BK Lokomotiva Plzeň "B" vs BK Lokomotiva Plzeň "C"

    18:16 26:18 15:36 26:19
21
  • 10:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Loko - S.Pražský

    24:21; 45:33; 55:45
  • 12:15
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Děčín

    22:8 49:19 63:37
22
23
24
25
26
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko - Litoměřice

    Městská sportovní hala, Úslavská 75, Plzeň
27
  • 17:30
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - SŠK Slaný

    28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
  • 18:30
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Loko - Brno

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
28
  • 09:30
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Loko - Prostějov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 10:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Tygři Louny

    28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
  • 12:00
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Loko - K.Vary

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 14:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - SKB Rokycany

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 15:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - SKB Rokycany

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
29
30
31