U15 žákovská liga (2023/2024)

07/12
2023
Žáci U15 vezou dvě porážky z Prahy
14/11
2023
Západočeské derby U15 s bilancí 1-1
26/10
2023
Dvě prohraná utkání na domácí palubovce
12/10
2023
Žáci U15 odjíždí z venkovních utkání poraženi.
25/09
2023
Žáci U15 po víkendu 1-1

O víkendu odehráli svá premiérová utkání v sezóně žáci U15 nad extraligovými týmy z minulé sezóny BA Sparta Praha a BŠ Tygři Praha.  

Číst dále ...

06/06
2023
Kvalifikaci o ligu U15 zvládli hráči Lokotky hladce

Tabulka a rozpis na webu ČBF


So 23/09/2023 09:30 BK Lokomotiva Plzeň x BA Sparta 94:74
(23:21, 44:44, 65:61)
Ne 24/09/2023 09:00 BK Lokomotiva Plzeň x Tygři Praha 61:82
(21:19, 30:39, 49:60)
So 07/10/2023 11:30 USK Praha x BK Lokomotiva Plzeň 125:57
(37:13, 63:31, 102:43)
Ne 08/10/2023 10:00 Tigers Basketball České Budějovice x BK Lokomotiva Plzeň 101:67
(33:17, 63:30, 84:47)
So 21/10/2023 14:30 BK Lokomotiva Plzeň x BK Sokolov 61:106
(14:26, 37:55, 46:84)
Ne 22/10/2023 12:30 BK Lokomotiva Plzeň x BK Levharti Chomutov 55:97
(13:18, 27:43, 39:66)
So 11/11/2023 16:00 BK Lokomotiva Plzeň x BK Klatovy 87:69
(18:17, 40:36, 55:52)
Ne 12/11/2023 13:00 BK Klatovy x BK Lokomotiva Plzeň 98:55
(31:18, 65:36, 87:44)
So 02/12/2023 17:15 Tygři Praha x BK Lokomotiva Plzeň 105:63
(28:15, 56:34, 83:45)
Ne 03/12/2023 11:00 BA Sparta x BK Lokomotiva Plzeň 86:67
(22:15, 46:34, 63:56)
So 13/01/2024 17:00 BK Lokomotiva Plzeň x Tigers Basketball České Budějovice 64:69
(9:21, 29:38, 46:59)
Ne 14/01/2024 15:30 BK Lokomotiva Plzeň x USK Praha 53:130
(15:34, 37:64, 46:102)
26/01/2024 17:00 BK Sokolov x BK Lokomotiva Plzeň 94:40
(30:9, 46:19, 71:35)
So 27/01/2024 12:00 BK Levharti Chomutov x BK Lokomotiva Plzeň 82:45
(16:11, 41:21, 61:31)
Ne 18/02/2024 12:30 BK Lokomotiva Plzeň x SLUNETA Ústí nad labem 67:70
(17:16, 32:35, 47:57)
Ne 25/02/2024 11:00 BK Lokomotiva Plzeň x Slavoj BK Litoměřice SH Plzeň - hala č.4
So 09/03/2024 16:00 Jižní Supi x BK Lokomotiva Plzeň TJ Sokol Petrovice
Ne 10/03/2024 Královští Sokoli x BK Lokomotiva Plzeň hala ZŠ Kukleny
So 23/03/2024 SLUNETA Ústí nad Labem x BK Lokomotiva Plzeň Sluneta 2 - vedlejší kurt
Ne 24/03/2024 Slavoj BK Litoměřice x BK Lokomotiva Plzeň Hala 6. ZŠ
So 13/04/2024 BK Lokomotiva Plzeň x Královští Sokoli SH Plzeň - hala č.4
Ne 14/04/2024 BK Lokomotiva Plzeň x Jižní Supi SH Plzeň - hala č.4


Tréninky

Po

Regenerace 16:00 - 19:00

Út

SPŠE 16:30 - 18:00

St

Hala 4 16:30 - 18:00

Čt

Hala 4 18:30 - 20:00

Hala 4
(Posilovna)
15:00 - 16:30
(16:45 - 17:45)

Kontakty:

Petr Baselides

Petr Baselides

Hlavní trenér
Eisman Erik

Eisman Erik

Asistent trenéra
Jan Bašta

Jan Bašta

Asistent trenéra
Kozel Marek

Kozel Marek

Skills Coach
Mudr. Jan Zeman

Mudr. Jan Zeman

Klubový lékař
Erik Eisman

Erik Eisman

Manažer mládeže