Naši žáci uzavírali polovinu soutěže zápasy s Děčínem a Ústím.

V obou zápasech nám chyběli Fleischhans a Bílek a jejich neúčast se podepsala především na výsledku nedělního utkání.

Sobotní zápas s Děčínem se nám povedl, hráči přistoupili k utkání zodpověďně, předváděli pohledný basket a výborně bránili, i přes to se nás soupeř celý poločas držel a po 20 minutách jsme vedli jen 38:36. Po poločasové přestávce jsme pokračovali v dobrém výkonu a po třetí čtvrtině vedli o 9 bodů. Definitivně jsme zlomili odpor soupeře v 35 minutě, kdy jsme rozdíl ve skore navýšili na 20 bodů. Velmi dobrý výkon podal David, který ke slušné obraně přidal i drzé průniky do koše, které na soupeře platili.

V nedělním zápase jsme nenavázali na sobotní výkon, hra byla neuspořádaná, plná chyb, které soupeř využíval ke snadným košům z rychlého protiútoku, díky bojovnosti ve druhé čtvrtině jsme v poločase vedli 38:29. Po přestávce pokračoval boj o každý koš se spoustou nepřesností, především na naší straně, v této fázi zápasu nám nejvíce chyběl Bílek, veškerá pozornost soupeře byla totiž upřena na Bakuleho, který se tak nemohl dostat do hry. Nicméně i tak jsme díky bojovnosti vedli po 30 minutách o tři body 52:49. Ve 37. minutě zápasu šel soupeř do vedení 63:62, naši hráči ze sebe vymáčkli poslední zbytky sil a 11 vteřin před koncem díky přesným trestným hodům Partyngla vedli o bod. Následoval náš faul nepřesné šestky soupeře, faul na Bakuleho, který mohl trestnými hody potvrdit naše vítězství, Bakule minul obě a soupeř byl dle rozhodčích faulován s klaksonem. Hrdinou zápasu se tedy stal Šonda, který proměnil oba trestné hody. Víc než prohra nás mrzí fakt, že nám vítězství uniklo v poslední možné chvíli.