Muži B uspěli díky lepšímu skóre ze dvou zápasů proti Jiskře Domažlice a postupují tak do semifinále II .ligy. V tom se opět systémem lepšího skoré ze dvou zápasů utkají s Vyšehradem, který základní část vyhrál.

BK Lokomotiva Plzeň „B“ x Jiskra Domažlice 56:68 (13:11, 28:32, 42:50)

Jiskra Domažlice x BK Lokomotiva Plzeň „B“ 86:105 (23:25, 49:54, 65:77)

Komentář trenéra Libor Ženíška:

„Moc si vážíme postupu do dalšího kola play-off II.ligy. V sobotním zápase bylo na obou družstvech až příliš znát důležitost zápasu a koše byli dlouho „zavřené“, našim hráčům se skutečně střelecky nedařilo a 56bodů doma je strašně málo. Výsledkem byla tedy 12ti bodová ztráta, kterou jsme si odváželi k nedělní odvetě. Do nedělního zápasu, kdy jsme již měli k dispozici pivota Kojzara, jsme udělali taktické změny, které od začátku utkání fungovaly a pomalu jsme začali ukrajovat z náskoku domácích. A na rozdíl od sobotního zápasu, se nám v pravý čas vrátila produktivní střelba z dlouhé vzdálenosti. Do poslední čtvrtiny za stavu 65:77 tj. vlastně 0:0 vstupovali obě družstva s tím, že kdo vyhraje poslední čtvrtinu tak postoupí dále. Našim borcům se to podařilo a po sobotním nezdaru, kdy málo kdo čekal, že by k tomuto mohlo dojít, tak postup do Plzně nakonec přivezli. Hráčům musím poděkovat za přístup a že věřili, že můžeme být nakonec úspěšní. Chtěl bych i poděkovat soupeřů z Jiskry za fair play hru, kdy zejména nedělní utkání mělo velice slušné parametry.“