Muži U23 uspěli na palubovce Sokolova a vrátili se do boje o titul v ZČL

BK Sokolov x  BK Lokomotiva Plzeň U23  57:79 (25:18, 45:34, 51:55)

V sobotu 14.ledna zajíždělo naše mladé družstvo k poměření sil s lídrem soutěže BK Sokolov. K zápasu jsme neodjížděli kompletní, ale domácí též nebyli v té nejsilnější sestavě. Od úvodu zápasu domácí udržovali vedení, kdy z poměrně slušnou úspěšností proměňovali svoje střely. Nás nepodrželi trestné hody, kdy z 6 pokusů jen jeden prolétl obroučkou. V druhé čtvrtině se domácím dařilo stále pravidelně skórovat a dělala nám problémy zhuštěná obrana a těžko jsme se dostávali k zakončení v blízkosti koše. Výsledkem pak bylo poločasové vedení domácích 45:34. Do druhého poločasu jsme tedy vstoupili s ještě větší snahou v tlaku na hráče s míčem a po šňůře 13:0 jsme šli poprvé v zápase do vedení. Začala se dařit střelba za 3 body, soupeř drobet fyzicky odpadl a naši mladí tak přivážejí důležitou výhru.