V sobotu 25.1 čekala na naše muže „C“ dohrávka v Západočeské lize na horké palubovce Domažlic. K zápasu jsme odjížděli v oslabené sestavě. Domácí Domažlice nebyli také kompletní. Po velmi dobrém kolektivním výkonu zapisujeme další letošní výhru.

Do zápasu se nám podařilo dobře vstoupit. V postupném útoku jsme si trpělivou hrou připravovali dobré pozice pro zakončení a ujali se vedení 10:4. Donutili jsme tak družstvo domácích k prvnímu oddechovému času. Soupeř se zvedl a to zejména díky trojkám Císaře, kdy potrestal naší obrannou nedůslednost. Hra se vyrovnala a v začátku druhé čtvrtiny se dostali Domažlice po další trojce dokonce do vedení. Naštěstí ale v tomto zápase naposledy. Vrátili jsme se k organizované hře a hlavně v obrané fázi začali více odstupovat ze slabé strany a zdvojovat hráče s míčem ve vymezeném území. Velmi dobrý byl obranný doskok. Drobet nám pomohl i soupeř, kdy přešel na zónovou obranu a dovolil našim hráčům otevřené úspěšné střely. Postupem času jsme si vypracovali náskok k 10ti bodům a tento drželi po zbytek druhé i třetí čtvrtiny zápasu. Ve 4 min. posledního dějství za stavu 54:47, kdy se soupeř nadechoval k dramatizaci zápasu jsme výrazně zvýšili tlak na hráče s míčem, donutili soupeře k chybám a zahráli několik rychlých protiútoku. Tuto část jsme zvládli drtivě 16:2. Projevila se tak naše kvalita v širší rotaci. Domažlicím děkujeme za pěkný a fér vedený zápas.