Ve čtvrtek 23.1. čekala naše muže „C“ předehrávka v Zápodečeské lize na domácí palubovce proti Rokycanům. I když hostů přijelo jen 7 kusů, tak nepřijeli ve vůbec špatné sestavě. I přesto se nám, ale povedlo zvítězit, nic méně nic snadného to nebylo.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Organizovanou hrou se nám dařilo tvořit si pozice, které jsme proměňovali. Během 5 minut vedení 12:2 a zdálo se, že nás čeká snadný zápas. Jenže po prostřídání se nám hra rozpadla. Hráli jsme individuálně, polovičatě, pomalu a bez rychlého návratu. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávalo se 16:21. To trvalo prakticky celý zbytek prvního poločasu. Do druhé půle jsme si jasně řekli něco k organizaci hry. Na naší hře to bylo ihned znát. Tým se tím nastartoval. K organizaci se přidal pohyb a snaha o rychlý přechod a najednou jsme skóre nejen otočili, ale navyšovali. Nakonec jsme zápas zvládli, ale Rokycany nám nic nedali zdarma.