Sezona 2019/2020 se v sobotu 28.9. rozběhla i pro naše muže „C“ pohárovým zápasem v Holýšově. Celek pro letošní sezonu projde generační obměnou. Na jednu stranu náš celek opustily pilíře Dvířka, Vondra a Doljak a na stranu druhou přišlo dravé mládí Partyngl, Froněk a mraky dorostenců. Nutno dodat, že „Oldies but goldies“ Kozel M., Kaiser Jiří, Suchan Petr, Hauer tomáš a další stále zůstávají. Zápas v Holýšově byl takovým prvním testem, ve kterém jsme obstáli bez větších problémů a zvítězili 97:53.

Na zápas jsme dorazili s devíti hráči, z čehož byli 3 nováčci (Froněk, Partyngl, Mašek) na hřišti a jeden nováček na lavičce Libor Ženíšek, který posílil trenérský tým. Ihned od úvodu zápasu bylo vidět, že tento obměněný tým vsadí především na rychlost a obranu. Sice jsme první minuty prohrávali 2:6. Zhruba od 3.minuty zápasu jsme začali jasně dominovat a zápas si v pohodě užili. Všichni si zahráli, každý se zapsal do střelecké listiny a byla prostě pohoda. Pozitivem obměněného týmu, je že prakticky každý včetně těch starších chtějí běhat, chtějí bránit a nikdo není skoupý na krok. Do toho zkušeně posílená lavička o lodivoda „Líbu“ „Žeňdy“ staršího je prostě zárukou dobrého pokračování mužů „C“.