V sobotním utkání jsem hostili tým NH Ostrava posílený o Kolínské hráče ročníku 01 takže síla soupeŕe byla značná. Po skvélém vstupu do utkání kdy jsme vedli 10:3 jsme začali hrát opět nekoncentrovaně a sobecky. Největší kámen úrazu byl však neschopnost plnit pokyny trenérů. Hráči si na hřišti dělali co chtěli a soupeř jen navyšoval vedení. Lepši vstup do druhého poločasu jsme udrželi znovu jen pár minut a pak se opakoval stejný scénář z poločasu prvního.

V nedělním utkání k nám zavítal tým z Prostějova. Náš zlepšený výkon přinesl ovoce a celý zápas jsme se drželi na dostřel 10 bodů. Zjednodušili jsme hru a hráli koncentrovaně. Konečný výsledek o 20 bodů je proti takto kvalitnímu týmu je velmi pozitivní.

Dalši pozitivní věcí je, že do hry zasáhlo všech 12 hráčů. Za 14 dnů jedeme oplatit návštěvu těmto soupeřům čímž ukončíme play-out část a bude následovat už jen samotná baráž o extraligu na příští rok.