V neděli odpoledne se na domácí palubovce dohrávaly odložené zápasy s BK Klatovy kluky.

Náš tým se od Vánoc ještě nesešel kompletní, jelikož i nás přepadla chřipková epidemie. Naštěstí na zápas s Klatovy dorazilo 14 hráčů, což je pro toto období úspěch. Soupeř, ale takové štěstí neměl a přijel ve velmi oslabené sestavě. Přesto bojoval do posledních vteřin zápasu ze všech sil.

Úvod prvního utkání patřil soupeři. „Našim hráčům trvalo, než se rozběhli a začali vůbec hrát." Uvedl Tomáš Mach. Proto si trenér Forst vzal oddechový čas, kde se snažil kluky probudit. Od druhé čtvrtiny se naše hra mnohem zlepšila. Kluci se začali rychleji vracet do obrany a v útoku díky přesným přihrávkám snadněji skórovali.

V druhém zápase jsme sice po celé tři čtvrtiny vedli, ale náš výkon nebyl ideální. Poslední čtvrtina byla velmi dramatická a vyrovnaná. „Dalo by se říci, že se zápas rozhodl až v posledních minutách." Dodal Mach.

Oba zápasy byli velmi pěkné a napínavé, pochvala patří týmu soupeře, který přijel s některými hráči ročníku 2007 a ty ukázali svojí šikovnost a bojovnost. Našemu týmu patří gratulace za vítězství a rodičům poděkování za podporu.

BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 71:50
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 47:42