BA Sparta - Loko 59:75, USK Praha - Loko 84:55

V sobotu jsme odehráli zápas s jedním z nejslabších týmů v soutěži BA Sparta. První čtvrtinu jsme odehráli nesoustředěně, individualisticky a s velkým počtem chyb v obranně. Proto po první čtvrtině bylo skóre 16:18. Ve druhé čtvrtině jsme mírně zlepšili obranu a získali náskok, který jsme kontrolovali až do konce utkání, v kterém si zahráli vsichni hráči.

V neděli nás čekalo USK Praha. Tento soupeř nás přehrával po celý zápas rychlým přechodem z obrany do útoku a velkou chutí do hry . Velkou část bodů dal ze situací v přečíslení, popřípadě razantně řešenou hrou 1 na 1 až do koše.

Jako v minulých zápasech nám v útoku dělá problém postavit a pořádně zahrát dohodnuté systémy (útok sklouzává do hry jeden proti všem což se dá hrát maximálně v žákovských kategoriích) V obraně nejsme ochotni dodržovat dohodnutá pravidla, což bohužel není fyzickou nepřipraveností, ale neochotou při obraně pracovat hlavou a vydat ze sebe vše (Někdy mám pocit že chodíme do obrany odpočívat)