U17 extraliga kadeti (2023/2024)

12/12
2023
Dva zápasy U17 s pražskými celky
30/10
2023
U17 podlehli doma vedoucímu USK

Netradičně ve středu, 2 dny po návratu z turnaje EYBL v Lotyšsku, vyzvali kadeti Lokomotivy na domácí palubovce celek USK, který měl do té doby bilanci 5:0.  

Číst dále ...

16/10
2023
U17 nedokázali dotáhnout do konce ani jedno z dobře rozehraných utkání
30/09
2023
U17 sahali po senzaci, pak ji ale s grácií odmítli
17/09
2023
U17 ukázali světlou i tmavou tvář
03/09
2023
U17 přivezli z Ostravy druhé místo

Od čtvrtka do neděle byli mladší dorostenci na tradičním turnaji, který nese název Test cup, v Ostravě. Během 4 dnů odehráli celkem 5 utkání s kvalitními celky tuzemské nejvyšší soutěže či 4. týmem Polska. V této skvělé konkurenci se jim podařilo se umístit na...

Číst dále ...

Tabulka a rozpis na webu ČBF


So 16/09/2023 16:00 BK Lokomotiva Plzeň x SLUNETA Ústí nad labem 67:88
(10:21, 30:42, 50:63)
Ne 17/09/2023 10:00 BK Lokomotiva Plzeň x Válečníci Děčín 88:78
(26:19, 47:37, 65:53)
So 30/09/2023 17:00 Sokol Pražský x BK Lokomotiva Plzeň 82:77 OT
(16:15, 35:31, 55:44, 67:67)
So 14/10/2023 16:00 BK Lokomotiva Plzeň x GBA Lions Jindřichův Hradec 65:79
(17:24, 31:34, 55:50)
Ne 15/10/2023 10:00 BK Lokomotiva Plzeň x Sokol Sršni Písek 70:75
(22:20, 39:47, 55:64)
St 25/10/2023 18:00 BK Lokomotiva Plzeň x USK Praha 49:63
(16:9, 30:26, 38:43)
So 04/11/2023 14:00 Válečníci Děčín x BK Lokomotiva Plzeň 76:70
(23:17, 38:33, 56:51)
Ne 05/11/2023 14:30 SLUNETA Ústí nad Labem x BK Lokomotiva Plzeň 85:65
(21:21, 47:31, 68:51)
So 18/11/2023 15:15 Tygři Praha x BK Lokomotiva Plzeň 84:66
(25:15, 38:28, 63:47)
Ne 19/11/2023 12:30 BK Lokomotiva Plzeň x Tygři Praha 73:80
(20:24, 45:41, 62:54)
So 09/12/2023 12:00 USK Praha x BK Lokomotiva Plzeň 80:63
(25:18, 43:36, 59:49)
Ne 10/12/2023 14:30 BK Lokomotiva Plzeň x Sokol Pražský 66:75
(16:24, 31:45, 53:59)
So 06/01/2024 16:00 Sokol Písek Sršni x BK Lokomotiva Plzeň 82:67
(29:12, 48:34, 67:51)
Ne 07/01/2024 13:00 GBA Lions Jindřichův Hradec x BK Lokomotiva Plzeň 106:62
(40:15, 65:36, 83:52)
So 20/01/2024 14:00 BA Nymburk x BK Lokomotiva Plzeň 63:54
(21:13, 33:27, 46:60)
Ne 21/01/2024 10:00 Tygři Brno x BK Lokomotiva Plzeň 77:82 OT
(17:15, 38:34, 47:51, 63:63, 74:74)
So 10/02/2024 14:00 BK Lokomotiva Plzeň x BK Opava 66:65
(20:16, 44:30, 53:46)
Ne 11/02/2024 10:00 BK Lokomotiva Plzeň x Basketpoint Frýdek-Místek 98:62
(26:12, 50:30, 72:51)
So 02/03/2024 14:00 BK Lokomotiva Plzeň x Tygři Brno SH Plzeň - hala č.4
Ne 03/03/2024 10:00 BK Lokomotiva Plzeň x BA Nymburk SH Plzeň - hala č.4
So 16/03/2024 16:00 Basketpoint Frýdek-Místek x BK Lokomotiva Plzeň Basketpoint aréna
Ne 17/03/2024 BK Opava x BK Lokomotiva Plzeň Víceúčelová hala Opava


Tréninky

Po Hala 3 + Regenerace

15:00 - 18:00

Út Hala 4 16:45 - 18:00
Út Posilovna 18:00 - 19:15
St Hala 4 18:00 - 19:30
Čt 
Hala 4 15:30 - 17:00
Čt Posilovna 17:30 - 18:45
Hala 4 15:00 - 16:30

Kontakty:

Martin David

Martin David

Hlavní trenér
Petr Baselides

Petr Baselides

Asistent trenéra
Ondřej Vaněk

Ondřej Vaněk

Kondiční trenér
Jan Zeman

Jan Zeman

klubový lékař
  • +420 606 218 680
Marek Kozel

Marek Kozel

Skills Coach
Erik Eisman

Erik Eisman

Manažer mládeže