So
5.1.
|
09:00
|
U13 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
|
41:47
(5:10 20:8 10:10 6:19)
|
11:00
|
U13 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
|
51:34
(6:17 13:9 22:2 10:6)
|
11:00
|
U11 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Mariánské Lázně vs. BK LOKO
|
14:84
|
13:00
|
U11 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Mariánské Lázně vs. BK LOKO
|
16:100
|
18:30
|
U15 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Chomutov
|
97:58
Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
|
18:30
|
Krajský přebor muži C (2018/2019)
|
|
|
BK Klatovy "B" - BK Loko "C"
|
51:79
14:24, 10:18, 9:21, 18:16
|
Ne
6.1.
|
10:00
|
U15 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Slavoj Litoměřice
|
89:66
Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
|
17:00
|
1.liga ČR muži A (2018/2019)
|
|
|
|
96:66
(25:25 52:35 73:51)
|
Pá
11.1.
|
19:00
|
1.liga ČR muži A (2018/2019)
|
|
|
|
79:77
21:15 35:37 52:55
|
So
12.1.
|
09:00
|
U12 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Klatovy (h) - BK Loko
|
39:41
12:14, 7:14, 7:9, 13:4
|
11:00
|
U12 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Klatovy (h) - BK Loko
|
25:55
4:15, 3:15, 13:9, 5:16
|
17:00
|
U14 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
Loko - Sokol Kbely
|
42:68
10:21 27:42 32:51
|
18:00
|
U17 extraliga kadeti A (2018/2019)
|
|
|
|
96:55
23:12 42:25 73:37
|
Ne
13.1.
|
10:00
|
U17 extraliga kadeti A (2018/2019)
|
|
|
|
70:105
15:30 31:60 54:87
|
12:29
|
U14 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
Loko - Sršni Písek
|
96:104
26:31 61:48 75:75
|
So
19.1.
|
|
U19 extraliga junioři A (2018/2019)
|
|
|
SAM Brno x BK Lokomotiva Plzeň
|
71:97
|
|
U11 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK LOKO vs. BK Klatovy
|
67:28
21:2 13:12 22:9 21:5
|
|
U11 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK LOKO vs. BK Klatovy
|
65:34
20:11 14:5 23:6 8:12
|
12:00
|
U13 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
|
23:89
2:28 5:62 19:72
|
14:00
|
U13 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
|
28:79
1:39 5:57 20:75
|
18:30
|
U15 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Kladno
|
79:66
28. ZŠ, Plzeň
|
19:30
|
U19 nadregionální soutěž B (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň "B" x BKJ Kralupy
|
68:58
|
Ne
20.1.
|
|
U19 extraliga junioři A (2018/2019)
|
|
|
Synthesia Pardubice x BK Lokomotiva Plzeň
|
69:66
|
10:00
|
U15 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BA Sparta
|
59:92
Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
|
17:30
|
1.liga ČR muži A (2018/2019)
|
|
|
|
82:58
(10:13 41:29 57:46)
|
Pá
25.1.
|
19:00
|
1.liga ČR muži A (2018/2019)
|
|
|
|
64:61
(17:16 34:37 48:50)
|
So
26.1.
|
|
U14 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
Loko - Sluneta Ústí nad Labem
|
82:101
|
17:00
|
U17 extraliga kadeti A (2018/2019)
|
|
|
|
67:79
20:20 31:47 50:63
|
Ne
27.1.
|
|
U14 žákovská liga (2018/2019)
|
|
|
Loko - Válečníci Děčín
|
60:62
|
09:30
|
U12 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Loko - DBaK
|
97:16
22:4, 25:8, 32:2, 18:2
|
10:00
|
U17 extraliga kadeti A (2018/2019)
|
|
|
|
78:89
23:17 50:41 65:61
|
11:15
|
U12 krajský přebor (2018/2019)
|
|
|
BK Loko - DBaK
|
117:15
33:0, 30:4, 34:1, 20:10
|
St
30.1.
|
|
U19 extraliga junioři A (2018/2019)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BA Nymburk
|
90:84
|