TJ Lokomotiva Plzeň "C" vs. BKK Holýšov
Krajský přebor muži C (2009/2010)

82:65

09/01/2010 14:00

Do prvního zápasu v novém roce a s několika kily navíc jsme vstoupili až překvapivě s lehkostí. Soupeře jsme přehrávali ve všech herních dovednostech a zaslouženě vedli po 9 minutách 17:2. Jenže hosté nesložili zbraně. Začali mnohem agresivněji bránit a jejich nejlepší hráč Petr Přikryl začal zlobit když nám vstřelil 12 bodů v řadě. Poté následovala zbytečná technická chyba, ale zasloužená pro náš tým a v poločase bylo srovnáno. V tento moment byli jednoznačně na koni hosté, kteří se dokázali vrátit do zápasu. Po změně stran jsme však opět přidali. Začali jsme především lépe bránit již zmiňovaného Přikryla a v útoku využívat hru jeden na jednoho. Do konce 3 čtvrtiny jsme vedli o 6 bodů. Holýšov začal mít problémy s fauly a fyzickou kondicí. V posledních 10-ti minutách jsme pak jasně dominovali a dokázali vést až o 20 bodů. V zápase jsme až na druhou desetiminutovku nepředvedli špatný výkon, nic méně to polevení a ztráta koncentrace by se nám nemuselo s kvalitnějším soupeřem vůbec vyplatit.