U11 krajský přebor (2021/2022)

02/05
2022
U11 vybojovali na MČR 11. místo

Od pátka 29.4. do 1.5. s v Brandýse nad Labem konalo MČR kategorie U11, kam se sjelo celkem 12 celků. 10 oblastních vítězů doplněných o druhý tým z Prahy a 2. tým z pořadatelské, kterým byl celek BA Nymburk. Lokotka ke svým pěti zápasům odjížděla v sestavě...

Číst dále ...

09/03
2022
U11 si o víkendu připsali 3 výhry a 1 prohru

V sobotu 5.3. přivítali nejmladší minižáci na své palubovce dívčí tým DBaK Plzeň a v neděli vyjeli vstříc posledním zápasům do sousedních Rokycan, aby se střetli s místním smíšeným týmem.

Číst dále ...

15/02
2022
U11 si poradili i s Tachovem

V sobotu 12.2. zavítal do Plzně k dohrávce 6. kola kategorie U11 tým děvčat z Tachova, který sbírá své první soutěžní zkušenosti.

Číst dále ...

22/12
2021
U11 si poradili i s BBA a pokračují na vítězné vlně
08/11
2021
Minižáci U11 pokračují na vítězné vlně
16/10
2021
U11 dvakrát zdolali Rokycany
30/09
2021
U11 pokračují na dobré vlně
30/09
2021
U11 přivezli zápasové zkušenosti z Tachova

Tabulka a rozpis na webu ČBF


Ne 26/09/2021 14:00 9:60
(0:22 2:16 1:20 6:2)
Ne 26/09/2021 16:00 13:86
(5:20 6:16 2:28 0:22)
Út 28/09/2021 09:00 36:61
(16:12 3:18 1:18 16:13)
Út 28/09/2021 11:00 22:56
(2:18 8:10 4:18 8:10)
So 16/10/2021 09:30 55:19
(14:2 6:13 15:2 20:2)
So 16/10/2021 11:15 51:32
(8:12 6:4 26:8 11:8)
So 06/11/2021 09:00 22:84
(0:24 8:22 4:20 10:18)
Ne 07/11/2021 11:00 10:78
(2:24 4:18 0:20 4:16)
Ne 19/12/2021 10:00 67:33
(17:7 14:6 18:12 18:8)
Ne 19/12/2021 12:00 65:16
(15:6 16:6 20:2 14:2)
Ne 16/01/2022 13:00 66:43
(22:6 14:12 20:5 10:20)
Ne 16/01/2022 14:30 50:33
(20:2 12:14 6:11 12:5)
So 12/02/2022 13:30 58:23
(14:3 14:4 12:10 18:6)
So 12/02/2022 15:00 84:18
(24:6 24:0 12:8 24:4)
So 19/02/2022 10:00 30:45
(6:12 6:14 6:13 12:6)
So 19/02/2022 12:00 22:56
(8:10 4:16 8:14 2:16)
So 05/03/2022 10:00 97:2
(15:0 24:2 31:0 27:0)
So 05/03/2022 11:45 100:13
(22:4 23:2 26:2 29:5)
Ne 06/03/2022 12:30 47:42
(18:10 12:17 13:4 4:11)
Ne 06/03/2022 14:30 49:60
(6:12 10:19 15:19 18:10)


Tréninky


Út Hala 2 16:00  17:30

Čt

SPŠE 16:30  18:00
Pá 
Hala 2 16:30  18:00

Kontakty:

Zdeněk Zeman

Zdeněk Zeman

Trenér
Petr Suchan

Petr Suchan

Asistent trenéra
Jiří Blacký

Jiří Blacký

2. asistent trenéra