Pohledný mládežnický basketbal byl k vidění v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech ve středu v podvečer, kdy jsme hostili pražskou Spartu.

Favorizovaná Sparta, jejíž kádr tvoří především zahraniční posily a ostatní dobří hráči z celé republiky, se na vítězství pořádně nadřela!


Naši hráči i v oslabené sestavě vstoupili do utkání s velkým nasazením a soupeře se vůbec nezalekli. Poločas jsme vyhráli o dva body, po třech čtvrtinách jsme prohrávali rozdílem tří bodů. Ovšem v posledním hracím období nám došly síly, soupeř nás přehrál a zaslouženě si odváží výhru.

Loko Plzeň vs. Sparta Praha 58:82 (17:17, 43:41, 53:56)

V neděli 2. 3. 2014 v 10.30 hod. na 28. ZŠ, Rodinná ulice, Plzeň - Doubravka, se opět představíme na domácí palubovce proti Písku. Přijďte zafandit a tím podpořit mládežnický basketbal v Plzni.

Trenér Václav Forst: "Se Spartou jsme odehráli další slušný zápas, společné tréninky s našimi muži klukům prospívají, je to vidět pozitivně v zápasech. Bohužel naše oslabení je momentálně tak velké, že na vítězství to stále nestačí. Nicméně musím kluky za výkon tentokrát pochválit, odehrát s nynějším týmem Sparty přes 30 minut zcela vyrovnanou partii je obdivuhodné. Zápas jsme v závěru prohráli opět pod košem, kde má soupeř obrovskou sílu. V neděli nás čeká doma Písek, další nepříjemný soupeř, pokud chceme pomýšlet na úspěch, musíme ještě trochu přidat, na přípravu máme dost času."