Utkání dalšího kola 1.NBL mohly již definitivně posunout náš celek do závěrečných bojů play-off a jelikož všichni hráči domácího celku předvedli zodpovědný přístup k oběma utkáním, mohli jsme po nedělním zápase v klidu přemýšlet o případném soupeři pro ply-off. V sobotním utkání hraném v plzeňské sportovní hale jsme přivítali rezervu ligového celku BK Pardubice a po vyrovnaném průběhu během celého utkání jsme vyhráli 86:76 po čtvrtinách 24:21,46:40,68:63.Vynikající výkon předvedl Jarda Kovanda autor 36 bodů.

Neděle byla ve znamení velké pohody v družstvu a vstup do utkání s družstvem Kara Trutnov připomínal spíše trénink rychlých protiútoků a trojkových pokusů.První čtvrtinu jsme vyhráli 31:9, poločas 57:29 a zbytek utkání se dohrával v poklidném tempu, kde dostali šanci i ostatní hráči lavičky.

Družstvo se po nevýrazných výkonech v období Vánoc dostává opět do herní pohody, a proto se naši příští soupeři mají na co těšit.