V prvním zápase sezóny zvítězili naše U11 na palubovce Domažlic.

Autor: Andrea Roubalová - asistent trenéra U11

Dne 28. září jsme zavítali na palubovku týmu Jiskra Domažlice.

Už od prvních minut bylo vidět, že máme nad právě začínajícími hráči z Domažlic převahu. Tomu odpovídalo i skóre po 1. čtvrtině (28:2). Kluci si tak mohli vyzkoušet to, na co jsme se zaměřovali na trénincích (ať už to bylo proměňování dvojtaktů z právé nebo levé strany, tak i správné postavení hráče při obraně).

Zápas se povedl i z toho hlediska, že se skoro všichni hráči dokázali bodově prosadit a vykouzlili tím úsměv na tváři rodičům, kteří se na zápase sešli v hojném počtu a dětem vytvořili pěknou zápasovou atmosféru.

Pochvala patří také našim nováčkům, pro které to byl více méně první mistrovský zápas, kterého se nezalekli a dokázali přidat nějaké body na našem skóre. Ačkoliv se nám první zápas povedl, nesmíme usnout na vavřínech a musíme dále trénovat, jelikož je stále ještě co pilovat.

Další zápas odehrajeme příští sobotu (5.řjna) v Sokolově.