Také naši junioři měli na programu dvojzápas, soupeřem nám byl tradiční rival BA Sparta.

Do domácího zápasu jsme vstoupili odhodlaně a po 7 minutách vedli 16:9. V této minutě však musel být pro fauly střídán Froněk a jeho vystřídáním se rozpadla naše hra na obou polovinách hřiště. Soupeř sérií 10:0 za dvě minuty strhl vedení na svou stranu. V tomto úseku hry nám velmi chyběl dlouhodobě zraněný Luňák. Do konce čtvrtiny nám vedení vrátil bojovný výkon Geza. Po deseti minutách jsme vedli 21:19, vůbec se nám ale nedařilo pokrývat hostujícího Bejčka, který v úvodní čtvrtině sám zaznamenal 13 bodů. Ve druhé čtvrtině pokračovala naše nepřesná hra, Sparta ji využívala k rychlým protiútokům a dosahováním snadných košů, postupně navyšovala své vedení až na poločasových 32:43. Ve třetí čtvrtině jsme přes zvýšené úsilí snížili rozdíl ve skóre na čtyři body, ale problémy s fauly Froňka, Kříže a Svobody zmařily naděje na zvrat v utkání. Ani naše bojovná hra v posledních dvou minutách na Spartu nestačila a hosté si pohlídali zasloužené vítězství.

V neděli jsme do Prahy jeli s cílem odčinit sobotní porážku. Bohužel nepřesnosti a ignorování obraného doskoku nám stály v cestě za vítězstvím. Sparta po celý zápas mírně vedla a když se nám podařilo snížit na minimální rozdíl ve skóre, vždy jsme vytvořili nějakou "školáckou" chybu na obrané polovině, která domácím pomohla ke zvýšení rozdílu ve skóre. V zápase, v kterém nás opět provázely problémy s fauly, opět zaslouženě zvítězila Sparta.