O uplynulém víkendu se naši hráči utkali s Jiskrou Domažlice.

U 14 zahájila soutěž krajského přeboru.

Prvním naším soupeřem v doplňkové soutěži družstva žákovské ligy ČR kategorie U 14 ( roč, 1994 a mladší) byl o tomto víkendu celek Jiskry Domažlice U16 ( roč. 1992 a mladší ).

Sobotní utkání hraná na palubovce Jiskry Domažlice se nesla v duchu dát šanci všem hráčům této věkové kategorie, aby i výkonnostně slabší hráči měli šanci přesvědčit své trenéry o postupných svých zlepšeních a dokázat, že patří do sestavy ligového družstva U14, které zahajuje svá utkání 3. a 4.11. 07.

Jelikož naše družstvo je nejmladším účastníkem soutěže nečekali trenéři výrazný úspěch, a proto si rovnoměrně zahráli hráči ročníku 95 a 94. Stejný přístup k utkání měli i trenéři domácího týmu.Utkání probíhalo spíše hokejovým způsobem, kdy se střídalo v některých okamžicích i po celých pětkách, aby byla zaručena objektivnost celého utkání.

TJ Jiskra Domažlice U16 : BC Loko SVČ Plzeň 1.zápas 95:55 2.zápas 94:64

V nedělních odvetách na palubovce 28.ZŠ v Plzni již byla znát větší sehranost hráčů našeho týmu a taktika trenéra L. Bějčka pokusit se v prvním utkání potrápit družstvo soupeře nasazením těch nejlepších hráčů přinesla své ovoce. Po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli 82 :76 a dokázali , že můžeme hrát vyrovnaná utkání i s věkově staršími družstvy.Toto utkání je jednoznačně příslibem, že výkony klíčových hráčů týmu půjdou ještě nahoru.

Druhé utkání, kdy opět hráli všichni hráči lavičky vyšlo lépe hostům výsledkem 64:84.

Nyní se družstvo již začne připravovat na svá první utkání žákovské ligy s družstvy Ústí n. Labem a Sokola Pražského“B“.