V předehrávce 15. kola jsme hostili BA Spartu.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po první čtvrtině vedli 21:11. Možná uspokojeni tímto snadným vedením jsme se ve druhé čtvrtině začali dopouštět zbytečných ztrát, navíc se do problému s fauly dostali Kovanda a Dvířka, i přesto jsme v poločase vedli 37:27. Po přestávce jsme si nadále udržovali dvouciferné vedení. Jako klíčová pro celé utkání se ukázala 27. minuta, hosté neudrželi nervy na uzdě a následovalo vyloučení Klapala a asistenta trenéra hostí. Velenský proměnil jen tři trestné hody ze šesti a při následném útoku jsme ztratili míč a hosté zaznamenali snadný koš, hosty tato situace semkla, v našem družstvu to znamenalo počátek trápení. Ve čtvrté čtvrtině jsme pokračovali v nemohoucnosti, kterou umocnil vyfaulováním Dvířka, v tento okamžik bychom potřebovali alespoň jednoho z trojice Honomichl, Modr, Šverma, kteří nebyli k dispozici. Naše družstvo se ve čtvrté čtvrtině sedm minut nebylo schopno střelecky prosadit, naopak hosty střelecky drželi američan Hebl a Soukup, proto šla Sparta 5 minut před koncem poprvé do vedení. Minutu a půl před koncem jsme prohrávali o bod a ještě měli míč v držení, naše nemohoucnost v útoku však pokračovala a proto si Sparta odvezla vítězství.
Utkání se nám vůbec nepovedlo je však nutné se dát po psychické i fyzické stránce dohromady už v neděli hrajeme další těžké utkání se Sokolem Pražským.