Starší mimižáci po měsíční zápasové pauze zajížděli ke svým dalším utkáním. V sobotu 11.11. odehráli svá klání opět proti domácím z lázeňského města a také proti hráčům z Klatov.


BK Mariánské Lázně x BK Loko Plzeň 26:43
Od první minuty se kluci z Plzně zvládali dostávat do lehkých zakončení, které ale bohužel nedokázali proměňovat, jako v minulém zápase. Tento nedostatek se hráčů vydržel po celý zápas, ale hlavně díky dobré obraně si i tak dokázali dojít pro další vítězství v soutěži.

BK Loko Plzeň x BK Klatovy 30:65

Druhé utkání nezačalo podle představ hráčů Plzně, kdy se soupeř dostal do vedení 0:12 už v polovině první čtvrtiny. Po oddechovém čase se hráči přestali bát a začali částečně plnit pokyny. Od druhé čtvrtiny předváděli kluci velmi zlepšený výkon, ale na vítězství stále nedosáhli a to především kvůli vlastním chybám. Tyto nedostatky jsou určitě dobré zkušenosti do budoucna pro všechny hráče.

Komentář asistenta J. Buňky:
„Především musíme kluky pochválit za výkon, bylo vidět zlepšení oproti minulým zápasům. Před utkáními jsme si řekli, že chceme, aby si to kluci hlavně užili, hráli pro radost a bavilo je to. Za mě osobně si myslím, že to splnili, a to mě velmi těší. Obě utkání nám však ukázaly další nedostatky, kterých budeme pracovat.“