Slezská a Moravská Ostrava, byli soupeři našich juniorů o tomto víkendu. Do Ostravy jsme mířili již v pátek, neboť se utkání s Moravskou Ostravou předehrávalo.

Mladý tým Moravské Ostravy byl v zápase velmi aktivní. Zato naši hráči kvůli ležernímu stylu hry po celých 20 minut prohrávali a v poločase bylo skóre 45-35. Po poločase naši hráči začali konečně bránit a po 2 minutách se poprvé v zápase dostali do vedení. Pak jsme se ovšem vrátili ke špatné hře na obranné polovině a soupeř trestal náš nedůraz jednoduchými koši. Vítězství jsme si sice pohlídali, avšak morálním vítězem byl náš soupeř. Pouze Honomichl odvedl dobrou práci, ostatní by se za svůj výkon měli spíše stydět.

V sobotu jsme pokračovali ve špatném výkonu z předešlého dne a soupeř byl ve všech činnostech o třídu lepší. Naše nedůrazná a chaotická obrana, neexistující obrané doskoky zajistili Ostravě pohodlné vítězství.