Muži U23 uspěli na domácí palubovce proti Sokolovu a dále se drží v čele Západočeské ligy.

BK Lokomotiva Plzeň U23 x BK Sokolov 65:63 (21:19, 38:34, 44:55)

V sobotu 11.března naše mladé družstvo poměřilo síly v domácím prostředí se zkušeným družstvem Sokolova. Naši hráči vlivem zranění, nemocí i studijních povinností nastoupili jen v osmi, ale soupeř na tom byl úplně stejně.  A vyrovnanost se přenesla i na hřiště, skóre se přelévalo a po první čtvrtině 21:19 pro domácí. Na začátku druhé čtvrtiny po šňůře 10:0 a průběžném vedení 31:19 to začalo vypadat na pohodový zápas, ale opak byl pravdou. Soupeř stahoval, do poločasu to bylo již jen 38:34. A pak přišla ¾ a absolutní kolaps domácích, nedařilo se vůbec nic a hosté vedli 55:44 a v podstatě kráčeli za výhrou. Naštěstí po mikro poradě došlo ke změně herního pojetí a útoky domácích začali být opět efektivní. Rychlá šňůra 7:0 nás vrátila do zápasu. Tři minuty před koncem byl stav 61:61 a šlo se do koncovky ve které bylo dravé mládí šťastnější.