Muži U23 uspěli na domácí palubovce, poráží Slavoj a tak se o skóre stále drží v čele ZČL

BK Lokomotiva Plzeň U23 x Slavoj Plzeň 70:61 (19:10, 34:30, 56:40)

Ve středeční dohrávce hostilo naše mladé družstvo U23 zkušené družstvo Slavoje, kterému chtělo vrátit porážku z jejich palubovky a udržet jej tak v tabulce ZČL pod sebou. V první čtvrtině družstvo plnilo předsevzetí a dobrou obranou udrželo hosty na 10 bodech. Ve druhé čtvrtině se poněkud vytratila basketbalovost, soupeř se nadechl k náporu, vycítil šanci na zvrat v zápase. Poločasové vedení 34:30, ale stále nahrávalo domácím. Na začátku třetí čtvrtiny domácí v užší rotaci zabrali, zpřesnili svojí hru a vytvořili si rozhodující náskok pro další průběh utkání. Poslední čtvrtina byla spíše jen formální záležitostí.