První prosincový víkend čekaly náš tým U15 poslední zápasy v ligové části sezóny. Následně se dle umístění soutěž rozdělí na postupující do extraligy a na týmy, které naopak zůstávají v lize. Vzhledem k tomu, že jsme doma přivítali poslední a předposlední tým tabulky a zároveň jsme měli již nahráno dostatek výher z předchozích kol, tak tyto zápasy byly jen formalitou, která zpečetila náš postup do extraligy.


Loko – Kladno 157:15

Se vší úctou k soupeři bylo jasné, kdo zápas vyhraje. Naším jasným cílem bylo, aby nedošlo k nějakému podcenění a abychom si zachovali určitou svou výkonnostní tvář. To se povedlo a v naprosté pohodě jsme si došli k výhře, kdy si každý zahrál a uhrál své.

Loko – Kbely 105:42

Do nedělního zápasu se šlo se stejným cílem jako v sobotu. Tak nějak se to povedlo, ale nebylo to tak dominantní a s takovou lehkostí jako v sobotu. Nic méně výhra se počítá a s tímto posledním ligovým zápasem jsme tak zpečetili postup do extraligy.

Komentář trenéra, Erika Eismana:  Jsem rád, že všichni hráči k těmto posledním utkáním přistoupili zodpovědně. Myslím si, že to byli poslední jednoduché utkání, co jsme v této sezóně mohli tímto stylem hrát a tak jsme hráče nechali si tyto utkání užít. A od příštího týdne nás čeká příprava na nadstavbou část. Nicméně ještě jednou všem hráčům, trenérům, rodičům a fanouškům děkuji za podporu a přístup, který nám pomohl v základní části k postupu do extaligy.