Začátek školního roku je zároveň startem náborů do klubové a školní přípravky. Pokud hledáte pro svoje dítě sport, kde je POHYBOVÁ VŠESTRANOST a KOLEKTIV, tak jste na správném místě.


Program tréninků probíhá v různých oblastech pohybových aktivit (atletika, gymnastika, míčové hry a další). Kvalifikovaní lektoři a trenéři je dále vedou k základním herním a pohybovým dovednostem – pohyb na hřišti, házení, přihrávání, hry s různými míči a základní specializací basketbalu pro začátečníky. To vše je vždy přizpůsobeno věku a motorickému rozvoji dítěte. Výhodou kolektivního sportu a jeho provozování je pozitivní projev v sociální oblasti rozvoje dítěte.

 

JAK, KDE, KDY a KDO?

 

-          První měsíc je pro všechny děti ZDARMA, tak aby zjistili, jestli je sport baví a chtějí v něm pokračovat.

-          Kvalifikovaní lektoři a trenéři Vám dají zpětnou vazbu, kam by dítě mělo dále směřovat.

-           Děti si mohou přijít kdykoliv v průběhu školního roku vše vyzkoušet nebo se jen podívat. Vůbec nevadí, že se nezúčastnili úvodních tréninků.

-          Tréninky se uskutečňují ve sportovním areálu města Plzně-Slovany nebo ve spolupracujících ZŠ po Plzni a okolí.

-          Přihlášky a potřebné informace jako platby, den a čas tréninků naleznete na našem webu v sekci jednotlivých kategorií

-          Věkový rozptyl:

  • o    U8 ročník narození 2016-2017 (chlapci)
  • o    U10 ročník narození 2014-2015 (chlapci)
  • o    U11 ročník narození 2013 (chlapci)
  • o    ZŠ PŘÍPRAVKA 1.-2. třída a 3.-5. třída (chlapci a dívky)

 

 Veškeré dotazy směřujte na MANAŽERA MLÁDEŽE pana Erika Eismana -774 155 333; eisman@bkloko-plzen.cz