O uplynulém víkendu sehrálo naše "áčko" první dva zápasy semifinálové série hrané na 3 vítězná utkání proti J.Hradci na domácí palubovce v Plzni. Dnes již můžeme říci, že oba zápasy jsme vyhráli, ale obě vítězství se nerodily lehko. V obou zápasech se rozhodovalo až ve druhých poločasech. Zatímco v sobotu jsme jasně dominovali a vyhráli zaslouženě tak v neděli jsme po spackané 3.čtvrtině vyhráli až střelou v posledním útoku zápasu. Podrobnosti naleznete u jednotlivých zápasů. V sérii se tak ujímáme vedení 2:0. O dalším víkendu 25. a 26.4. zajíždíme na 2 zápasy do J.Hradce, kde nás nečeká nic jednoduchého. Sice vedeme 2:0, ale mnohdy bývá poslední krok ten nejtěžší. Takže nelze usnout na vavřínech. Lokotka do toho !!!!!!!!!