Máme za sebou první zápasy v extralize starších žáků, do které jsme postoupili po dobrých výkonech z ligy. Z důvodu rozsáhlé marodky, kdy jsme nebyli schopni dát dohromady 5 zdravých kluků, jsme museli zápasy s Kbely a Pískem přeložit. I přes fakt přeložení utkání jsme vycestovali bez tří klíčových hráčů, jimž to zdravotní stav stále nedovoloval. 

TJ Sokol Kbely – Loko 111:89 (30:20 61:44 84:62)
V úterý na nás čekal pražský soupeř, který se prezentuje především svou silovou fyzickou hrou, která nám vůbec nesvědčí. Úvodem zápasu jsme se se soupeřem přetahovali a hráli vyrovnaný basket. Bohužel dělání velice hloupých obranných chyb a neposlouchání trenérovo příkazů nás stálo poločas, kdy se soupeř dostal do pohodlného sedmnáctibodového vedení. Toto vedení si soupeř pohlídal do konce zápasu.
Sokol Sršni Písek – Loko 100:65 (35:20 55:34 79:43)
Ve středu jsme se vydali na zápas do Písku, za který hraje jeden z největších talentů ročníku 2005. Opět se hrál velice útočný styl basketbalu a padlo hodně bodů. Předvedli jsme velice slušný výkon, kdy jsme soupeře dokázali přehrávat v útoku, ale stejně jako v úterý nás velmi limitovala obrana a hloupé chyby.