Uplynulou neděli  jsme odcestovali  do Klatov, kde se odehrál poslední kvalifikační turnaj o  mistrovství ČR v  kategorii U11 . Do Klatov  jsme odjížděli jako již jistí postupující , takže hlavním cílem bylo  si zkoušet nové věci a dát prostor všem hráčům.

První zápas proti Domažlicím probíhal v klidném tempu, kdy jsme neustále navyšovali náš náskok, který se nakonec vyšplhal až na 30 bodů. Po malé přestávce začal však zápas s domácím týmem. Celý zápas probíhal v podstatě ve stejném duchu. Vždycky jsme se dostali do lehkého bodové vedení, ale díky našim chybám a velmi agresivní hře Klatov se naše vedení vytratilo. To nakonec vyústilo až ke dvojitému prodloužení, kde ale bohužel stálo více štěstí na straně domácích.

komentář trenéra, Štěpána Partyngla: Oba dva zápasy pro nás byly opět velkou zkušeností, zejména náš poslední zápas proti Klatovům, který se dá brát jako generálka před nadcházejícím MČR. Kluci si poprvé ve své kariéře vyzkoušeli, jaké je to hrát prodloužení. Myslím si, že na premiéru to byl ale dobrý výkon. V Ostarvě nás takových prodlouženích může čekat několik, proto je moc dobré, že si to kluci vyzkoušeli už teď.