V dalším kole naší kategorie jsme odehráli dvě utkání v upravené sestavě, aby pro soupeře a nás nebyla kontraproduktivní. Do utkání byli nominováni hráči, co se vrací po zranění, nováčkové nebo naši mladší hráči z kategorie U12. Ostatní hráči dostali volno a budou vytěžováni v dalším utkání mimo náš region.


V těchto utkání se střídali lepší okamžiky se slabšími a to zejména na obranné polovině, kde jsme měli v některých úsecích značné rezervy. Na útočné polovině jsme si dokázali vytvářet velmi dobré pozice pro zakončení a to zejména po dobrém pohybu míče a hráčů v prostoru. Samozřejmě byli na hřišti hráči, kteří mají se zápasovým cyklem minimální zkušenosti a jejich nervozita a smělost, brzdila celkový výkon, ale doufáme, že kromě tréninků jim ve zlepšení pomůže i herní praxe. Naším cílem bylo některé hráče vrátit zpět do herního rytmu anebo některým hráčům dát více herního prostoru, který zatím tolik nedokázali využít kvůli momentální výkonnosti. Nicméně všichni hráči svůj čas na hřišti zúročili, jak nejlépe momentálně umí.

 Hlavní trenér :

Tak za mě dobrý krok, že hráli i kluci co to tolik ještě neumí nebo nemají takové zkušenosti. Ale tím, že příští rok některé by měla čekat kategorie žáků tzv. liga U14 , budeme muset udělat asi „béčko“, kde se budou krok po kroku přibližovat k vybraným klukům. Jinak pro mě velmi pozitivní věc, že po několikáté byla předváděná hra hráčů z kategorie U12 na dobré úrovni. Je vidět, že kluci mají od kolegy Marka Kozla dobré návyky a tím i dobře zapadají o kategorii výše.