V sobotu 10.11. naše rezerva mužů, Loko „C“, v rámci Západočeské ligy přivítala na domácí palubovce BK Sokolov. Reprízu loňského finále jsme mnohem lépe zvládli my a od začátku zápasu vedli, v průběhu až o 25 bodů, nakonec vítězíme 81:59.

Zápas začal s mírnými problémy se zpožděním zhruba 15 minut. Čekalo se na rozhodčí, kteří pískali zápas NRL U19 kde se hrálo prodloužení. Nám jakoby zpoždění a tím pádem poctivější rozcvičení pomohlo. Prakticky ihned jsme soupeře převyšovali a vedli. Velmi dobře se nám dařilo ustát silovou hru soupeře. Bylo vidět, že Sokolov na to není zvyklý a mnoho jasných zakončení nedal právě díky naší snaze souboj ustát. Dalším plusovým aspektem byl doskok. Ten jsme soupeři skoro neumožňovali a přecházeli z něho do rychlého přechodu. V útoku jsme pak body rozdělili skoro na celý tým a i to bylo plusem v naší hře, který Sokolovu neumožnil skoro nic. Dále se v zápase projevilo staré, ale pravdivé pravidlo „Vše zlé je k něčemu dobré“. Po mírné, zcela zbytečné šarvátce, byl vyloučen jeden z našich hráčů. Mnoho týmů by to ve výkonu ovlivnilo a poznamenalo. Jenže náš celek se s danou situací vyrovnal asi po 3 minutách a jasně ukázal svou vnitřní sílu. Sokolov tak odjel s prohrou o více jak 20 bodů. To se v soutěži, kdy není play off, počítá nadvakrát. Na každé výhře a prohře velmi záleží.