V dalším kole jsme tentokrát přivítali soupeře a našeho nejbližšího souseda v kraji a to tým SKB Rokycany. Náš celek nastoupil téměř kompletní až na Marka Verdana a Ondřeje Vyletu, nicméně hráči už se začínají postupně zapojovat do tréninku.


V obou utkáních jsme se snažili držet vysoké tempo a to především díky široké rotaci. Náš cíl byl co nejvíce hrát aktivně bez driblinku a vytvářet tlak s dobrou komunikací v obraně, což se nám z valné většiny povedlo. V určitých úsecích jsme dokázali dobře kombinovat a plnit herní činnosti, což přinášelo nárůst v bodovém rozdílu. Pro hráče z Domažlic, kteří u nás pro tuto sezónu figurují, to byla malá premiéra na domácí palubovce, kde se ukázali všichni hráči v dobrém světle a je vidět, že jejich vedení v mateřském klubu BK Domažlice je na dobré cestě. Ale hlavně pro náš tým a pro všechny hráče, to byla možnost se více sehrát a připravit se tak na další utkání, což se povedlo a kluci odcházeli z utkání nadšení.

Komentář hlavního trenéra:

Tak těmito utkáními zavíráme konfrontaci se všemi soupeři z naší skupiny a máme možnost do budoucna s tím týmově pracovat. Je nutno dodat, že soupeř z Rokycan je jeden z mála týmů v kraji pro tuto sezónu, který i přes jistý bodový rozdíl, zvládl neustále vytvářet celoplošný tlak v obraně za což, zaslouží respekt. Jinak po těchto utkání jsem s výkonem hráčů víceméně spokojen, je vidět, že se postupně zlepšují v činnostech, které nás z počátku limitovali, ale hlavně o tom přemýšlí.