Naši muži zahajují odvetnou část soutěže, ve které přivítali pražský celek GBA. Soupeř se opírá o mladé hráče, kteří z větší části nastupují ještě v juniorech nebo se připravují na přechod do zahraničních soutěží. Před úvodním rozskokem jsme uctili památku bývalého hráče BK Lokomotivy Plzeň Františka Gregora minutou ticha, který po tragické autonehodě odešel do basketbalového nebe. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Utkání samotné se odehrávala v rychlejším tempu, pro všechny hráče z toho plynula většina zakončení ze hry jedna na jedna, kde jsme v některé části utkání zaostávali a nechali soupeře po dobrém vniku a asistenci zakončovat z volné pozice. Což pro všechny přítomné v hale byla podívaná na hráčské individuální dovednosti, které byly doprovázené pod neustálým tlakem. My jsme do poločasu hráli vyrovnané utkání a to díky špatné rotaci v obraně, slabšímu doskoku, malému počtu asistencí a zakončení volné pozice. Po poločase jsme změnili obranu ,zlepšili tlak, komunikaci a úspěšnost zakončení a to zejména Ondřej März. Začali jsme dominovat na doskoku a to hlavně zásluhou Jana Zemana a proto jsme se soupeři začali postupně vzdalovat. Za dobré organizace hry Štěpána Partyngla a důležitých trojkách Martina Davida jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Děkujeme všem divákům za podporu, nadcházející kolo mají naši hráči volno, z důvodu přeložení a další utkání na domácí palubovce nás čeká 8.12. v 19:00 proti Vysočině.