Již několikátým rokem náš klub přihlásil v kategorii U17 druhou soutěž – „nadregionálku“. Ta je jako každý rok určená pro hráče z extraligy U17, kteří nedostávají tolik minut a pro mladší hráče z U15, aby se vyhrávali a „obouchávali“. Letos je toto družstvo složené z Víti Ženíška, Jardy Jiráka, Jakuba Husáka, Dana Lance, Jindry Fremra, Pepy Geberta, Petra Hladíka, Lukáše Zídka, Michala Kastla a Jirky Skály, které povede Tomáš Mach. 


V sobotu přijel tým z Klášterce nad Ohří. Bohužel soupeře postihla marodka, a tak přijelo pouze sedm hráčů. I tak s námi celý první poločas dokázali běhat po celém hřišti. Úvod zápasu vypadal dost strašidelně, ale to byl pouze úvod, pak se hráči rozehráli a už to vypadalo jako basketbal. Získali jsme celkem rychle vedení, které jsme jen navyšovali. Druhý poločas soupeř fyzicky odpadl a bránil pouze zónově. Nám to nějak nevadilo, po nájezdu a vyhození se nám otevřely volné střely, které nám v domácím prostředí padaly, hlavně v závěru zápasu.

„Děkujeme soupeři, že i v tak malém počtu to nevzdal a přijel si zahrát a doufáme, že na jejich půdě budou již v plné síle. Také děkujeme všem rodičům a fanouškům, kterých se v hale sešlo celkem dost. Na další zápas bude béčko vyjíždět ve čtvrtek 28.9 do Karlových Varů, tak nám držte palce.“ Dodal trenér Mach.