O tomto víkendu jsme jeli na půdu suverénů této soutěže, Sokola Pražského a USK.

Na takto náročné zápasy jsme se bohužel nemohli dostatečně připravit, neboť  Honomichl byl celý týden na exkurzi se školou v Brně a Suchý nemocný.

Především v zápase na Sokole pražském byl výpadek takto důležitých hráčů velmi znát. Sokol má ve svých řadách celou řadu výborných hráčů, kteří hrají nezanedbatelnou roli i v reprezentačních výběrech. Naši hráči snad ani nevěřili, že by v utkání mohli uspět a v utkání nekladli v pohodě hrajícímu soupeři výraznější odpor. V obraně jsem postrádal herní disciplínu a v útoku více sebevědomí. Zápas jsme tak alespoň využili ke sbírání zkušeností u méně vytěžovaných hráčů.

 

Zápas s USK byl o mnoho povedenější, soupeř si nevěděl rady s naším střídáním obran.  V poločase jsme prohrávali o 3 body, avšak při vědomí že jsme USK schopni přehrávat. O vítězi ale rozhodla třetí čtvrtina, v které jsme zaznamenali jen šest bodů a soupeř dvacet. V poslední čtvrtině jsme ještě dokázali snížit na osm bodů, na víc však již nezbývaly síly. Kromě třetí čtvrtiny však hráči předvedli velmi dobrý výkon, za který se nemusí stydět.