Po měsíční zápasové pauze se tým U14 vydal na zápasy do lázeňských měst. Celý tým v měsíční přestávce nelenivěl a tvrdě pracoval. Krom týdenních tréninků kluci dostávali zabrat i o volných víkendech. Bohužel po celou dobu se díky střídajícímu počasí tým vypořádává i s marodkou hráčů, a proto ani tento víkend na zápasy neodcestovali všichni hráči.
V sobotu jsme zavítali na půdu Karlových Varů, kde jsme odehráli dva zápasy. Jedno utkání bylo v rámci 11. kola a druhý zápas se odehrál, jako dohrávka z lednového kola. Soupeř se sešel v sestavě osmi hráčů, už jen to naznačovalo, že fyzická síla a vytrvalost bude na naší straně. Našim hráčům sice chvíli trvalo, než se dostali do hry, ale i to stačilo, aby od úvodu do konce drželi zápas ve svých rukou. 

Nedělní utkání se odehrálo v Mariánských Lázních. I tam jsme chtěli předvést a převést do hry věci, co jsme se během měsíce naučili. Hráli jsme poměrně rychlý a běhavý basket. Když se nás soupeř snažil zpomalit zataženou obrannou, nebáli jsme se vyzkoušet i střelbu z delší vzdálenosti. Trenér Lejsek nechal hráče v nedělním zápase tvořit hru podle sebe a moc jim do toho nezasahoval. Kluci tak ukázali, jak zvládají hrát bez neustálých pokynů. 

Jako bonusem celého víkendu se stalo pokoření stobodové hranice v zápase, což už se nám dlouho nepovedlo. Měsíc tvrdé práce nepřišel vniveč a všichni si zápasy o tomto víkendu užívali.