Utkání s týmem GBA bylo pro náš tým opět velkou školou a také výzvou jak si dokážeme poradit s fyzicky i výškově silnějším soupeřem.

Zejména v prvních dvou čtvrtinách jsme však neplnili pokyny z předzápasové porady a nechávali domácí hráče až příliš volné, jak na perimetru, tak i pod košem. Když připočteme zbytečné ztráty pramenící ani ne tak z tlaku jako ze zbrklosti nemůžeme se divit, že obdržíme v úvodních čtvrtinách 30 a 27 bodů.

Potěšující pak byla změna ve druhém poločase, za který kluci povolili GBA pouze 29 bodů. Poslední část se nám pak dokonce podařila vyhrát 13:11 a i na tomto dílčím úspěchu se dá stavět. Přes vysokou prohru a spoustu nedostatků z naší strany však byly k vidění i pohledné a povedené kombinace.

Velmi sympatický výkon odvedl Kuba Mašek, který ukázal svůj potenciál. Rosťa Jirák byl znovu hodně vidět, škoda jen šesti ztrát a někdy zbytečné "hurá" hře.

GBA - BK Lokomotiva Plzeň 86:48 (30:13, 57:24, 75:35)