O tomto víkendu jsme odehráli první soutěžní utkání v této sezóně. (kategorie U16) Naším soupeřem byla v sobotu Ostrava a v neděli Opava.

V sobotu jsme prohráli 73:77 se soupeřem, který přijel pouze se sedmi hráči. Ze začátku utkání nás trápila nepřesná střelba z připravených pozic. To se změnilo s příchodem Švandrlíka, který připravené pozice většinou proměňoval a po většinu utkání nás střelecky držel v kontaktu se soupeřem.  Utkání jsme si prohráli v poslední čtvrtině (do které jsme vstupovali za nerozhodného stavu) vlastní neukázněností v obraně a zbrklostí v útoku.

V neděli jsme porazili Opavu 70:68. Celou první půli jsme drželi mírné vedení (kolem 3 až 5 bodů). V druhé půli jsme si vybudovali až 16ti bodový náskok o který jsme přišli během posledních 5ti minut a nakonec se dá říci, že jsme se štěstím vyhráli.