V sobotu 19.3. jsme pořádali turnaj pro naše začínající baskeťáky z přípravek. K poměření sil jsme si pozvaly stejně staré kluky z Klatov. Na obou stranách se sešlo kolem 20 borců, takže jsme udělali 4 týmy. K vidění pro početné komando rodičů byly 4 zápasy.

Po dohodě s trenéry hostí jsme stanovili hrací čas 2 x 15 minut hrubého. Střídání bylo dle libosti. Po krátkém seznámení se šlo na věc.

Heslo dne bylo jasné - UŽÍT SI SUPER DEN POD BEZEDNÝMI KOŠI. Počáteční rozkoukávání nahradila zarputilost, radost ze hry a snaha o co nejlepší výkony, kterých nebylo málo.


K vidění tak byli pohledné akce plné přihrávek, dvojtaktů, sprintů a střel z delší vzdálenosti. Hoši na obou stranách, poctivě svým trenérům naslouchali, takže i trenéři přispěli svou trochou do mlýna :))

Musíme, ale uznat, že je stále na čem pracovat a jak to tak bývá tak byly k vidění i přešlapy, chyby a sem tam i nějaká ta „blbůstka" se vloudila.

Po celý den vládla přátelská atmosféra. Nakonec i sportovně vše dopadlo, asi tak, jak mělo, kdy týmy z Klatov vyhráli 2x a stejně tak ty naše.

Při konečném vyhlášení byl každý z hráčů vítězem, tudíž každý dostal zlatou medajly a něco dobrého na zub. Úplný závěr dne pak proběhl ve společném pokřiku všech hráčů dohromady, kdy jsme si jasně řekli, že jsme basketbalová rodina, ve které je zcela fuk, zda je někdo z Klatov nebo Plzně.

Takže hoši ruce na hromadu a řveme - BASKETBAL JE NÁŠ ŽIVOT.

Všem klukům, rodičům, trenérům a pomocníkům děkujeme za příjemný basketbalový den a zároveň vzkazujeme, že již ve středu máme další trénink, kde se budeme nadále zdokonalovat a zlepšovat !!!

Fota a videa z přípravkového dne naleznete viz níže:
1. Fota - web klubu (klik)
2. Videa - youtube kanál klubu (klik)

Váš oblíbený basketbalový klub BK Lokomotiva Plzeň