V rámci soutěže U17 „B" odehrálo družstvo další utkání v krajském přeboru. Zkušenosti tentokrát sbírali proti Mariánským Lázním.

Do utkání s Mariánskými Lázněmi jsme šli s velkým nasazením. První koše, tlak v obraně na soupeře a vedení 5:0 po dvou minutách byl neuvěřitelný začátek. Pak se soupeř vzpamatoval a začalo přetahování o každý míč. První čtvrtina skončila 21:15 pro hosty. Musím ale dodat, že proměnit všechny trestné hody, vedeme o dva body.

Do druhé čtvrtiny nastoupil Matěj Sůva, který začal své spoluhráče velmi dobře řídit. Mariánské Lázně začaly využívat výškové i hmotnostní převahy a odskakovali ve skóre. Při snaze o výpomoc s obranou podkošových hráčů, jsme dostávali koše ze střely.

Další zápas, který nám dal hodně zkušeností. Kluky musím pochválit za bojovnost a aktivní hru 1 na 1 v útoku. Horší stránka naší hry byla obrana, která je bez pořádné komunikace a rychlého pohybu. Bez pořádné obrany se těžko vyhrává.

Konečný výsledek 59:88 pro hosty (nutno zmínit našich 21 neproměněných TH!).