16.-18.5. se konalo MČR ml.mini v Písku.Los nám přidělil do základní skupiny budoucího finalistu Písek a silný tým Kyjova.V prvním zápase jsme si nedokázali poradit s tvrdou obranou Písku : 82 :45.Nezbývalo nic jiného,než porazit Kyjov,jehož ambice byly hodně vysoké.Celý zápas jsme dotahovali,až v poslední čtvrtině nastal zlom,soupeře jsme dostali pod tlak.Utkání,které jsme prohrávali o 15 bodů skončilo 64:69 pro nás.V soboru nás čekal souboj s Kroměříží o postup mezi nejlepší 4 týmy.Skóre se přelévalo za strany na stranu a při rovnosti bodů proměnil P.Trojan 0,7 sek do konce utkání jeden TH.Tím nás posunul do elitní čtyřky!!!

Tam nás čekal budoucí vítěz-Pardubice.Na jeho agresivní a bojovný styl hry jsme nenašli odpovídající zbraň a výsledek tomu odpovídá: 98 :35.

Nedělní zápas o 3.místo s NH Ostrava jsme začali výborně-1.čtvrtina 16.12,pak jsme si ale nedokázali poradit se dvěma vysokými hráči soupeře a rozdíl 29:6 se již nepodařil dotáhnout.Přesto jsme s favoritem uhráli přijatelný výsledek 81:54.

všem hráčúm patří dík za předvedený výkon a věříme,že umístění je skvělou motivací pro další sezónu!!