V sobotu (24.10.) se naši nejmladší chlapci (r. 2006 a mladší) zúčastnili turnaje pro kategorii U10 v Holýšově. Jelikož nás bylo hodně, byli kluci rozděleni do dvou týmů, a to BK Loko Mašiny U9 a BK Loko Mašiny U10.

Pro většinu hráčů to byly jejich úplně první zápasy v životě, takže některé hráče provázela lehká nervozita. Zápasy ale nakonec zvládli na jedničku a zaslouží si velkou pochvalu. Poděkování za krásnou atmosféru si také zaslouží všichni rodiče, kteří přijeli podpořit své týmy a vytvořili klukům nezapomenutelnou atmosféru.

BKK Holýšov - BK Loko Mašiny U9

Do prvního zápasu nastoupilo proti našemu družstvu domácí družstvo BKK Holýšov. Jak již bylo řečeno, pro mnoho dětí to byl vůbec první zápas, který však zvládly na jedničku. Všichni bojovali až do samého konce a výsledek byl vyrovnaný. Jednou bylo ve vedení domácí družstvo a jindy zase hostující. O výsledek se družstva přetahovala až do samého konce zápasu, až do posledního hvizdu píšťalky. Nakonec jsme zvítězili o 3 body.

Výsledek zápasu: 39:42 (8:18,22:22,32:33)

BK Loko Mašiny U9 - BK Loko Mašiny U10

Do druhého zápasu jsme proti sobě nastoupila dvě plzeňská družstva, a to Mašiny Loko Plzeň U9 a U10. Přestože se chlapci navzájem mezi sebou znají a trénují spolu, všichni bojovali jako lvi a nedali si navzájem nic "zadarmo". Byl to hezký a vyrovnaný zápas. Nakonec však zvítězilo družstvo BK Loko Mašiny U9.

Výsledek zápasu 14:25 (0:4,2:10,10:13)

BKK Holýšov - BK Loko Mašiny U10

Do posledního zápasu turnaje nastoupilo proti nám domácí družstvo posilněné dvěma hráči, kteří v prvním zápase chyběli. Průběh zápasu byl velice vyrovnaný a napínavý. V tomto zápase se opět bojovalo až do posledního hvizdu píšťalky. Přestože byl výsledek po celou dobu utkání vyrovnaný, vítězství nakonec slavilo domácí družstvo.

Výsledek zápasu: 38:32 (18:6,30:20,36:24)

Doufáme, že si kluci z těchto zápasů odnesli nové poznatky a zážitky a přejeme jim hodně štěstí v dalších zápasech!