V sobotu odehráli naši junioři na domácí palubovce třetí zápas čtvrtfinále play off.

Stav série byl po dvou zápasech pro nás nepříznivý 2-0 a proto jen naše vítězství mohlo sérii protáhnout o další zápas. Naši hráči od začátku ukázali velkou motivaci dosáhnout vítězství a po "snové" první čtvrtině vedli 26:11. Ve druhé čtvrtině nás soupeř velmi překvapil nasazením zóny 2-3, při složení zadní řady z hráčů výšky 210cm,200cm a 197cm a velmi pohyblivé dvojice v předu, se tato obrana překonávala jen velmi těžko. Naši hráči znervózněli a začali chybovat. I přes to jsme si v poločase, ale i ve čtvrté čtvrtině udržovali mírné vedení. O vítězi rozhodly poslední 2 minuty, kdy jsme vytvořili více chyb než soupeř. Nutno dodat, že družstvo Pardubic je skvěle složené a předvádí výborný basketbal, ne náhodou bylo tedy po základní části na prvním místě. I proto hráčům děkuji za překrásný zápas a snahu přehrát výrazného favorita, nejen čtvrtfinále, ale i celého play off.