O uplynulém víkendu sehráli naši mužští zástupci v KP 1 dva zápasy. V obou případech jsme nastoupili proti Klatovům. V sobotu proti „béčku" a v neděli proti „áčku".

I když je pro nás každý zápas důležitý a pokud chceme pomýšlet na vítězství v soutěži tak musíme dohrát soutěž bez porážky, tak především nedělní duel s „áčkem" byl důležitý. Klatovy „A" se totož s námi a Slavojem Plzeň perou o vítězství v KP.


Musíme, ale uznat, že ani jeden z týmů moc nekladl odpor. V sobotním zápase jsme jasně dominovali od druhé čtvrtiny a nebýt poslední čtvrtiny kde se ani moc nehrál basket, ale byl to spíše zápas v řecko římském zápase tak mohlo být skóre mnohem vyšší. Tato zápasnická vložka byla naprosto zbytečná a upřímně z ní ani tak nelze vinit protagonisty zápasu jako spíše rozhodčí. Dle našeho názoru neměli nechat zápas do této situace vůbec dojít.


Nedělní partie byla prakticky rozhodnuta od 5.minuty první čtvrtiny kdy jsme začali soupeři unikat. V 15-té minutě jsme vedli 32:6. Jenže jak to tak bývá. Polevili jsme, soupeř trefil nějaké trojky a místo debaklu nás dokázali Klatovy „A" zlobit až do konce zápasu.


Podrobný komentář včetně statistik:
Loko „C" vs. Klatovy „B"
Loko „C" vs. Klatovy „A"

V dalších dvou zápasech nás čeká přímý souboj o první místo, hrajeme totiž 2 zápasy proti Slavoji Plzeň.