Ne
1.3.
|
|
U17 extraliga kadeti (2019/2020)
|
|
|
Loko - BA Nymburk
|
60:69
|
12:30
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
BK LOKO x Jiskra Domažlice
|
78:60
|
17:00
|
U14 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Klatovy
|
103:48
(18:10 29:10 22:11 34:17)
|
Pá
6.3.
|
19:30
|
1.liga ČR muži (2019/2020)
|
|
|
SA Komfort Brno x BK Lokomotiva Plzeň
|
80:82
22:25 40:50 68:65
|
So
7.3.
|
|
U19 extraliga junioři (2019/2020)
|
|
|
YDEA Kondor x BK Lokomotiva Plzeň
|
100:63
19:13 44:30 69:42
|
17:00
|
U15 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
Loko - Sršni písek
|
100:116
|
Ne
8.3.
|
|
U19 extraliga junioři (2019/2020)
|
|
|
Slavoj BK Litoměřice x BK Lokomotiva Plzeň
|
113:28
30:13 67:16 87:19
|
10:00
|
U15 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
Loko - Sokol Kbely
|
87:104
|
Út
10.3.
|
16:30
|
U15 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
BA Nymburk - Loko
|
99:104
|
Pá
13.3.
|
19:00
|
1.liga ČR muži (2019/2020)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň X Snakes Ostrava
|
|
So
14.3.
|
|
U17 extraliga kadeti (2019/2020)
|
|
|
SAM Brno - Loko
|
|
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
BK LOKO x BK Kladno
|
|
|
U14 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
Jižní Supi x BK Lokomotiva Plzeň
|
TJ Sokol Petrovice, Praha 10
|
|
U12 krajský přebor (2019/2020)
|
|
|
Kvalifikace o Národní finále, 1.kolo
|
|
Ne
15.3.
|
|
U17 extraliga kadeti (2019/2020)
|
|
|
Tygři JBC Brno - Loko
|
|
11:00
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
BK Kladno x BK LOKO
|
|
15:30
|
U14 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
BK Kundratice DDM P10 X BK Lokomotiva Plzeň
|
ZŠ Předškolní, Praha 4
|
Čt
19.3.
|
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
BK LOKO x Thermia Karlovy Vary
|
|
Pá
20.3.
|
|
U15 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
BK Opava - Loko
|
|
16:00
|
U13 krajský přebor (2019/2020)
|
|
|
BK Sokolov - BK Loko Plzeň
|
SH ISŠTE Sokolov
|
So
21.3.
|
|
U15 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
Tygři JBC Brno - Loko
|
|
|
U13 krajský přebor (2019/2020)
|
|
|
Kvalifikace o Národní finále, 1.kolo
|
|
16:30
|
Západočeská liga muži (2019/2020)
|
|
|
BK Klatovy U19 - BK Loko PLzeň "C"
|
SH BK Klatovy
|
Pá
27.3.
|
19:00
|
1.liga ČR muži (2019/2020)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň X Basket Opava 2010
|
|
So
28.3.
|
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
Thermia Karlovy Vary x BK LOKO
|
|
|
U14 žákovská liga (2019/2020)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Beroun
|
Hala 4, Loko
|
|
U12 krajský přebor (2019/2020)
|
|
|
Kvalifikace o Národní finále, 2.kolo
|
|
Ne
29.3.
|
11:00
|
U17 nadregionální liga (2019/2020)
|
|
|
BK Mariánské Lázně x BK LOKO
|
|