St
3.4.
|
17:30
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Královští Sokoli
|
80:59
(22:12, 34:25, 61:40)
|
So
6.4.
|
|
U10 klubová přípravka (2023/2024)
|
|
|
Turnaj ČBF u10
|
Plzen
|
15:00
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Sojky Pelhřimov
|
86:43
(22:5, 45:14, 60:30)
|
17:00
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň "B" x BK Jiskra Domažlice
|
56:68
13:11, 28:32, 42:50
|
Ne
7.4.
|
09:00
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Lions Jindřichův Hradec
|
144:22
(46:6, 82:6, 113:12)
|
10:00
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Jiskra Domažlice x BK Lokomotiva Plzeň "B"
|
86:105
23:25 49:54 65:77
|
11:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Basketpoint Frýdek-Místek
|
114:62
(25:13, 56:34, 88:40)
|
13:00
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Kvalifikace o MČR
|
81:34
15:8 34:14 57:22
|
15:00
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Kvalifikace o MČR
|
53:37
12:10 23:22 36:31
|
St
10.4.
|
17:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Opava
|
68:83
(11:22, 33:41, 44:58)
|
So
13.4.
|
|
Západočeská liga muži U23 (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň U23 x Slavoj Tachov
|
84:32
22:6 46:12 59:18
|
Ne
14.4.
|
09:30
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Sokol Bor x BK Lokomotiva Plzeň
|
10:54
0:16 4:30 8:34
|
10:00
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Jižní Supi
|
64:83
(9:21, 31:38, 49:64)
|
11:15
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Sokol Bor x BK Lokomotiva Plzeň
|
8:72
0:22 4:36 6:58
|
So
20.4.
|
11:00
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BA Grizzlies Plzeň x BK Lokomotiva Plzeň
|
55:78
(11:21, 16:41, 33:60)
|
15:30
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Tygři Brno
|
82:71
(25:20, 44:34, 63:53)
|
18:30
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň "B" x Sokol Vyšehrad
|
75:86
26:19 38:46 57:67
|
Ne
21.4.
|
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
Sokol Vyšehrad x BK Lokomotiva Plzeň "B"
|
80:80
30:28 43:51 66:61
|
11:30
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Klatovy x BK Lokomotiva Plzeň
|
64:76
(17:29, 34:45, 49:67)
|
15:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
Tygři Brno x BK Lokomotiva Plzeň
|
66:75
(17:18, 33:30, 49:55)
|
St
24.4.
|
18:00
|
U13 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Kvalifikace o MČR
|
SH Plzeň - hala č.4
|
Čt
25.4.
|
18:30
|
U13 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Kvalifikace o MČR
|
SH BK Klatovy
|
Pá
26.4.
|
26.04.
-
28.04.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
MČR
|
Plzeň
|
So
27.4.
|
26.04.
-
28.04.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
MČR
|
Plzeň
|
|
Západočeská liga muži U23 (2023/2024)
|
|
|
Slavoj Plzeň x BK Lokomotiva Plzeň U23
|
|
Ne
28.4.
|
26.04.
-
28.04.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
MČR
|
Plzeň
|