Pá
1.3.
|
19:00
|
1. liga muži A (2023/2024)
|
|
|
|
89:78
(18:24 31:24 12:19 28:11)
|
So
2.3.
|
09:15
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Sokolov
|
104:29
30:4 58:10 84:24
|
11:00
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Sokolov
|
74:12
16:2 42:5 52:10
|
16:30
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BA Sparta Praha
|
98:65
(26:8, 48:25, 68:46)
|
19:00
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BC Vysočina
|
75:73
24:12 49:41 55:61
|
Ne
3.3.
|
10:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BA Nymburk
|
78:57
(20:23, 42:33, 62:38)
|
11:00
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Basketbal Tachov x BK Lokomotiva Plzeň
|
30:20
(1:8, 13:12, 23:18)
|
12:30
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x GBA Sojky Pelhřimov
|
82:92
26:24 39:50 54:70
|
13:00
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Basketbal Tachov x BK Lokomotiva Plzeň
|
26:33
(6:13, 14:23, 16:27)
|
16:00
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BA Sparta Praha x BK Lokomotiva Plzeň
|
38:79
(8:30, 13:51, 19:68)
|
Čt
7.3.
|
18:00
|
U19 extraliga junioři (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň U19 x BK VIVIDBOOK Pardubice
|
96:83
19:25 49:52 73:68
|
Pá
8.3.
|
19:00
|
1. liga muži A (2023/2024)
|
|
|
|
85:60
(22:20 30:18 11:13 22:9)
|
So
9.3.
|
16:00
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
Jižní Supi x BK Lokomotiva Plzeň
|
98:67
(29:12, 60:33, 83:53)
|
17:00
|
U19 extraliga junioři (2023/2024)
|
|
|
GBA Sojky Pelhřimov x BK Lokomotiva Plzeň U19
|
56:79
16:18 29:39 44:62
|
Ne
10.3.
|
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U11
|
69:32
Žďár nad Sázavou
|
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U11
|
105:23
Žďár nad Sázavou
|
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U11
|
38:21
Žďár nad Sázavou
|
12:30
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
Královští Sokoli x BK Lokomotiva Plzeň
|
92:88
(22:29, 36:48, 62:72)
|
Út
12.3.
|
20:00
|
Západočeská liga muži U23 (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň U23 x Slavoj Plzeň
|
99:68
22:12 47:35 72:51
|
St
13.3.
|
17:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x Tygři Brno
|
67:64 OT
(14:9, 30:25, 46:37, 58:58)
|
Pá
15.3.
|
19:00
|
1. liga muži A (2023/2024)
|
|
|
|
55:68
(17:17 13:19 11:18 14:14)
|
So
16.3.
|
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U12
|
76:22
Horní Počernice
|
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U12
|
38:61
Horní Počernice
|
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U12
|
6:123
Horní Počernice
|
16:00
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
Basketpoint Frýdek-Místek x BK Lokomotiva Plzeň
|
50:119
(11:27, 18:57, 34:91)
|
16:00
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BK Medvědi Tábor
|
115:54
(24:19, 54:29, 83:38)
|
18:00
|
2. liga muži B (2023/2024)
|
|
|
BK Jiskra Domažlice x BK Lokomotiva Plzeň
|
96:72
19:18 44:40 69:58
|
Ne
17.3.
|
09:30
|
U17 extraliga kadeti (2023/2024)
|
|
|
BK Opava x BK Lokomotiva Plzeň
|
65:59
(17:20, 33:34, 48:50)
|
11:30
|
U14 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x BC Benešov
|
102:39
(34:2, 50:12, 76:27)
|
Pá
22.3.
|
19:30
|
U19 extraliga junioři (2023/2024)
|
|
|
Tygři Brno x BK Lokomotiva Plzeň U19
|
69:58
16:17 30:34 46:55
|
So
23.3.
|
|
U13 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U13
|
29:57
Klatovy
|
|
U13 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U13
|
39:55
Klatovy
|
|
U13 krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
Nadregionální turnaj U13
|
54:3
Klatovy
|
09:00
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x DBaK Blovice
|
56:32
18:4 28:12 47:19
|
11:00
|
U11 B krajský přebor (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň x DBaK Blovice
|
53:42
18:2 23:14 51:21
|
16:30
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
SLUNETA Ústí nad Labem x BK Lokomotiva Plzeň
|
72:81
(19:16, 45:31, 60:51)
|
18:00
|
Západočeská liga muži U23 (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň U23 x BK Mariánské Lázně
|
60:67
6:18 25:32 38:48
|
Ne
24.3.
|
11:00
|
U15 žákovská liga (2023/2024)
|
|
|
Slavoj BK Litoměřice x BK Lokomotiva Plzeň
|
83:86
(19:20, 33:44, 60:66)
|
16:00
|
U19 extraliga junioři (2023/2024)
|
|
|
BK Lokomotiva Plzeň U19 x Tygři Brno
|
80:58
28:16 50:28 68:43
|
St
27.3.
|
16:30
|
U19 extraliga junioři (2023/2024)
|
|
|
Tygři Brno x BK Lokomotiva Plzeň
|
SH Morenda
|
Čt
28.3.
|
28.03.
-
31.03.
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
28.03.
-
31.03.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
Pá
29.3.
|
28.03.
-
31.03.
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
28.03.
-
31.03.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
So
30.3.
|
28.03.
-
31.03.
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
28.03.
-
31.03.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
Ne
31.3.
|
28.03.
-
31.03.
|
U12 krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|
28.03.
-
31.03.
|
U11 A krajský přebor (2023/2024)
|
|
Easter CUP Klatovy
|
Mezinárodní velikonoční turnaj
|