Krajský přebor muži C (2008/2009)

65:49

17/10/2008 20:00

Popis zápasu

V úvodu zápase se obě družstva střelecky trápily. Zatímco domácí zakončovali z těžkých pozic, díky poměrně slušné obraně našich borců, tak náš celek pozice měl, ale zkrátka a dobře koš byl zakletý. Po šesti minutách hry bylo tak skóre 5:2 pro Slavoj. Po následném timeoutu se nic nezlepšilo, naši hráči stále neproměňovali sebelepší pozice, ale především stále zakončovali ze střední nebo dlouhé vzdálenosti. Nájezd takřa neexistoval a to né díky obraně domácích. První čtvrtinu jsme tak ztratili 11:21. Změna v zápase nastala s  příchodem středního rozehrávače Petra Lišky, který jednoduše rozhazoval míče na své spoluhráče a ti proměňovali. Liška je totiž nacházel mnohem blíže u koše. Do poločasu jsme tak vymazali 12-ti bodovou ztrátu a dokocne šli do vedení o 1 bod. 3.čtvrtina byla jako noční můra. V obraně jsme si dokázali poměrně slušně vypomáhat a nutit Slavoj k těžkým mnohdy až tragickým střelám. Jenže se z 90% nepodařilo odražený nebo zblokovaný balón urvat pro sebe. Získali ho téměř vždy domáci a dali jednoduchého šoupáka. Po 3.čtvrtině jsme tam prohrávali o 10  bodů. V posledním dějství se nic nezměnilo. Stále více se prohlubovala naše útočná krize. Hráči si stále vybírali katastrofální pozice, výhradně zakončovai pouze z dlouhých vzdáleností a především nehráli jako tým. Toto vše mělo za důsledek ostudnou porážku o 16 bodů.